Výstavy a predvádzacie akcie

Agrokomplex 2023 - SIP SK

17.-20. august 2023

Agrokomplex 2023

Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava Agrokomplex sa na nitrianskom výstavisku konala už po 48-krát. Tentokrát s podtitulom – NÁVRAT KU KOREŇOM. Pre svojich návštevníkov mala pripravenú pestrú prezentáciu noviniek z oblasti poľnohospodárstva a potravinárstva, ako aj bohatý sprievodný program pre odbornú i laickú verejnosť. Nesmeli chýbať najnovšie modely poľnohospodárskej techniky, ktoré mali v tomto roku naozaj hojné zastúpenie. A samozrejme, aj naša firma SIP SK bola súčasťou tejto najväčšej poľnohospodárskej výstave na Slovensku. 

6.-7. jún 2023

CDP Oponice 2023

Celoslovenské dni poľa, ktoré pod záštitou ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky zorganizovalo vydavateľstvo Roľníckych novín – spoločnosť Profi Press SK, s.r.o., sa v roku 2023 uskutočnili v Oponiciach na akademickej pôde Vysokoškolského poľnohospodárskeho podniku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá bola v tomto roku hostiteľom a hlavným spoluorganizátorom tejto výstavy. Jedná sa o akciu, na ktorej nesmela chýbať ani naša firma SIP SK.

Deň Poľa Lipt. Ondrej 2023
- predvádzanie techniky SIP SK

25. máj 2023

Deň poľa 2023 - Lipt. Ondrej

Deň poľa zameraný na krmoviny sa ako prvé komplexné podujatie poľnohospodárskej techniky v roku 2023 uskutočnilo v Liptovskom Ondreji pod záštitou AGRIONU. V pracovnom nasadení sa predviedli technologické linky pre zber krmovín – žacie stroje, obracače, riadkovače, zberacie vozy, lisy, rezačky a obaľovačky. Súčasťou výstavy aj samotného predvádzania bola aj naša technika. 

7.-10. december 2022

Agrosalón 2022

V roku 2022 sa uskutočnil 8. ročník Agrosalónu. Na veľtrhu sa prezentujú rozhodujúci domáci vystavovatelia – výrobcovia, predajcovia a importéri najvýznamnejších značiek poľnohospodárskej techniky, ako aj zahraniční vystavovatelia. Agrosalón ponúka pre poľnohospodára tú správnu príležitosť vybrať si v predsezónnom termíne vhodnú techniku pre svoju každodennú prácu. A na takomto prestížnom veľtrhu nemohla chýbať ani naša firma SIP SK, ktorá získala Cenu veľtrhu v kategórii Lesné stroje na ťažbu a manipuláciu vďaka aplikácii UNIFOREST CONNECT INDUSTRY 4.0. Okrem toho mali návštevníci možnosť v našom stánku zapojiť sa do súťaže potiahnutím lana na UNIFOREST navijaku 70GK – kto najsilnejšie potiahol ten získal zaujímavé ceny. 

Agrosalón 2022 - SIP SK