O nás

Náš tím

Sme silný a skúsený tím v oblasti predaja a servisu profesionálnej poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky. 

Svoje pôsobenie začala naša firma v roku 1992. Od roku 1998 zastupujeme viacero významných výrobcov poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky od renomovaných výrobcov zo Slovinska napr. SIP, INO, UNIFOREST, ZUPAN, FARMTECH, FUŽINAR, GORENC, LANCMAN, HOFMAN, GOMARK, STRUC…, ktorých výrobky získali rôzne ocenenia v oblasti kvality a bezpečnosti. Zároveň dosahujú výborné výsledky nielen v celej Európe, ale aj mimo Európy. Firma SIP SK tiež zastupuje značku LS na Slovensku, ktorá je výrobcom elegantných a kompaktných malotraktorov a traktorov tejto značky na svete a ponúka výborný pomer ceny, výkonu a kvality.

Tieto výrobky si vďaka svojim parametrom, vlastnostiam a cene neustále nachádzajú nových, ale aj existujúcich spokojných zákazníkov aj u nás na Slovensku. Okrem širokej škály poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej a záhradnej techniky sa v našej ponuke nachádza množstvo doplnkového sortimentu k týmto strojom, ako aj náhradné diely pre všetky stroje.

Ku všetkým strojom taktiež zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis, ako aj opravy a garančné prehliadky. Vďaka mnohoročným skúsenostiam a širokému sortimentu Vám dokážeme poradiť s výberom techniky presne podľa Vašich požiadaviek. 

Našou prioritou je neustále zlepšovanie podmienok spolupráce s dodávateľmi, odberateľmi, ako aj s potenciálnymi zákazníkmi k ich čo najvyššej spokojnosti.

Ing. Ján Zelienka

Servis, náhradné diely, technická podpora

Spokojnosť našich zákazníkov s ponúkanými strojmi, ako aj so servisom, dodávkou náhradných dielov či technickou podporou je u nás na prvom mieste, a preto sa spolu s výrobcom snažíme, aby naše stroje mali dlhú životnosť, bezproblémové opravy a garančné prehliadky. 

Prečo práve my?

Naša spoločnosť má vybudovanú pevnú pozíciu na trhu s poľnohospodárskou, lesníckou a komunálnou technikou. Získate v nás solídneho, skúseného a zodpovedného partnera pripraveného riešiť Vaše potreby. Spolupráca s predajcom, na ktorého sa môžete spoľahnúť, bezproblémové získavanie náhradných dielov a servisu, získavanie čo najvyššej hodnoty za svoje peniaze, to všetko z nás robí skvelého partnera pre Váš biznis.

0 %
Dlhoročné skúsenosti
0 %
Kompletný záručný a pozáručný servis
0 %
Široký sortiment techniky
0 %
Riešenie problémov