Traktory
a motokultivátory

Traktory LS

LS traktor MT1.25

MT1.25 je prispôsobený pre široké využitie na menších farmách, rančoch alebo parkoch a ich okolí s výkonom motora 25 HP a hydrostatickou prevodovkou.

LS traktor XJ25

LS rada XJ25 predstavuje radu malých a obratných traktorov určených pre menších hospodárov či do komunálu. K dispozícii sú traktory s výkonom 25 HP a s mechanickou alebo hydrostatickou prevodovkou.

LS traktor MT3.35/MT3.40

LS rada MT3 je určená pre menších hospodárov a komunál s výkonom 35 až 40 HP s mechanickou alebo hydrostatickou prevodovkou a ochranným rámom ROPS alebo s kabínou.

LS traktor MT3.50/MT3.60

LS rada MT3 je určená do komunálu a pre menších hospodárov s výkonom 50 až 60 HP s mechanickou prevodovkou a ochranným rámom ROPS alebo s kabínou.

LS traktor XU6168

LS rada XU6168 je určená pre stredných a väčších hospodárov, ako aj do komunálu. S výkonom 68 HP a s plnohodnotnou priestrannou kabínou vrátane klimatizácie a rádia poskytujú užívateľovi vynikajúci komfort aj počas dlhotrvajúcich a náročných prác.

Čelné nakladače

Každý LS traktor z našej ponuky je možné vybaviť čelným nakladačom s rýchloupínaním na bobcat alebo EURO podľa typu traktora. 

Moderné traktory pre moderného hospodára

Záruka 5 rokov | Predaj náhradných dielov | Financovanie kúpy

Jednonápravové motokultivátory STRUC-MUTA

Jednonápravové motokultivátory STRUC-MUTA sú univerzálne stroje s celoročným využitím. Svojou konštrukciou a prednosťami ako sú uzávierka diferenciálu, otočné riadidlá o 180° a kvalitné benzínové a dieselové motory od renomovaných značiek ako Yamaha, Honda a Lombardini sa radia medzi významné značky na trhu. K motokultivátorom existuje široká škála príslušenstva vhodná pre profesionálne, ale aj domáce využitie.