Certifikáty a ocenenia

7. december 2022

Cena veľtrhu - Agrosalón 2022

Naša spoločnosť získala v decembri 2022 CENU VEĽTRHU“ na Agrosalóne v kategórii Lesné stroje na ťažbu a manipuláciu vďaka aplikácii UNIFOREST CONNECT INDUSTRY 4.0.

Vďaka tejto aplikácii majú lesníci prehľad o všetkých dôležitých parametroch a informáciách o stroji v reálnom čase aj v podobe histórie na časovej osi pre podrobnejšiu analýzu a pravidelné kontroly údržby.

Uniforest Connect je kompatibilný s našimi lesnými navijakmi série Profi 70 GK, 65G, 85 G, 85 GF, 90 GKpower a 120 Gpower. Od decembra 2022 sa aplikácia stala štandardnou výbavou aj hydraulických navijakov rady PREMIUM.

1. október 2014

Cena veľtrhu - LIGNUMEXPO LES

OCENENIE: Na výstave LIGNUMEXPO LES 2014 v Nitre sme spolu s výrobcom lesných lanových navijakov UNIFOREST získali významné ocenenie: „CENA VEĽTRHU“ v kategórii „LESNÍCKE STROJE A ZARIADENIA“ za prezentáciu novinky:

LESNÝ LANOVÝ NAVIJAK UNIFOREST 120Gpower, ktorý bol v tej dobe novinkou v našom predajnom programe.

Bližšie informácie o navijaku, jeho prevedení, výbave a parametroch získate na odkaze nižšie.

Servisný pracovník

Certifikáty

Aby sme zabezpečili čo najlepšie odvedenú prácu v rámci servisných služieb, náš servisný technik absolvuje pravidelné školenia, vďaka ktorým vieme naše služby pozdvihovať neustále na vyššiu úroveň.