Zametacie kefy PVK (RIKO)

Profesionálne zametacie kefy PVK sú určené na zber a odstraňovanie sypkých materiálov (suť, piesok, prach a pod.). Obvyklou oblasťou použitia sú asfaltové alebo spevnené povrchy, cesty a chodníky. Okrem zametania vozovky a okraja chodníka sa zametacie kefy dajú použiť aj na čistenie svahov, odvádzanie vody z okraja vozovky a mulčovanie.

Bočná kefa je vhodná na zametanie po okrajoch ciest, budov a všetkých povrchov, ktoré nie sú dostupné so základnou kefou. Bočná kefa umožňuje vyhadzovanie materiálu doľava alebo doprava, výhodou tejto funkcie je, že povrch môžete vyčistiť aj cez okraj vozovky, čím sa skrátia intervaly vyprázdňovania kontajnera. Pomocou rôznych kombinácií kief si môžete prístroj prispôsobiť svojim potrebám (odstraňovanie buriny, čistenie citlivých povrchov atď.).

Zametacie kefy PVK môžu byť vybavené zvlhčovacím systémom, ktorý urýchľuje usadzovanie prachu, ktorý môže pri zametaní stúpať. Voda je rozprašovaná pomocou vodného čerpadla a trysiek a nádrže sú inštalované na zariadení alebo vozidle. Zariadenie sa vyznačuje jednoduchou údržbou a systémom rýchlej výmeny kief.

Funkcie stroja, ako je riadenie, pohon kefy, naklápanie a pohon bočnej kefy, sa vykonávajú prostredníctvom hydraulických riadiacich obvodov nosiča.

zametacie kefy pvk riko
TECHNICKÉ PARAMETRE
 
TYPPVK
Pripojenietrojbodový záves
Pohonhydraulický
Ovládanievodič
Pracovná šírka (m)2,3
Priemer kefy (m)0,6
Objem zbernej vane (l)180
Uhol natočenia (°)0-30
Bočný sklon8 + 8°
Doplnkové príslušenstvo LED signalizácia s vlajkami, zvlhčovací systém s rozprašovacími tryskami, elektrické vodné čerpadlo, rôzne nádrže na vodu (250 l, 1000 l, 4000 l), bočná kefa s vlastným hydromotorom, nastaviteľná (vľavo/vpravo, dopredu/dozadu) a chránená proti bočnému nárazu (gumená ochrana), rôzny typy bočných kief – lamelové, hrubé, PVC, kombinácie atď…

Zimná technika