Snehové radlice – SIP SK

Snehové radlice slúžia najmä na úpravu povrchov v zime ako je najmä odhŕňanie a posýpanie ciest, chodníkov, parkovísk a iných plôch, ktoré musia byť v zime zjazdné a prechodné. Niektoré možno použiť okrem komunálneho sektora aj v poľnohospodárskom, lesnom, či stavebnom sektore na odhŕňanie a zhŕňanie rôznych materiálov ako napr. siláž, zemina, piesok, či kamene, alebo na tvorbu lesných ciest a podobne.

Snehové radlice z našej ponuky rozdeľujeme nasledovne:

Radlice PLANER SUPRA – Zadné radlice s možnosťou pripojenia aj dopredu v masívnom prevedení, hydraulicky otočné o 360° s pracovným záberom 2,0 – 2,5 m.

Radlice PLANER – Zadné radlice s možnosťou pripojenia aj dopredu, mechanicky alebo hydraulicky natáčané o 20° a zároveň otočné okolo svojej osi s pracovným záberom 2,0 – 2,5 m.

Čelné radlice SPINER (MINI) – čelné radlice určené pre malotraktory s mechanickým, alebo hydraulickým natáčaním o 25° v rôznych prevedeniach a pracovným záberom 1,3 – 2,0 m.

Čelné radlice SPINER (MULTI) – čelné radlice určené pre traktory a VZV s mechanickým alebo hydraulickým natáčaním o 35°, v rôznych prevedeniach bez istenia, alebo s istením s pracovným záberom 1,8 – 2,8 m.

Šípové radlice SDV – šípové radlice pre malotraktory a menšie traktory s hydraulickým ovládaním a istením, v rôznych prevedeniach  s pracovným záberom 1,5 – 2,2 m.

Šípové radlice SPV – šípové radlice pre traktory, nakladače a autá s hydraulickým ovládaním a istením, v rôznych prevedeniach  s pracovným záberom 2,6 – 3,6 m.

Segmentové radlice SPG – čelné radlice, ktoré sú vytvorené z viacerých segmentov. K dispozícii v rôznych prevedeniach s pracovným záberom 2,6 – 4,6 m.

 

SIP SK logo