Rotačné obracače ZERO – SIP SK

Rotačné obracače ZERO (HOFMAN) sú určené na roztriasanie a obracanie trávy a uschnutého sena. Pri výrobe sú použité kvalitné materiály, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť stroja a nízke prevádzkové náklady. Vzhľadom na robustnú konštrukciu sa stroje vyznačujú potrebou nízkeho výkonu ťažného prostriedku a to je od 25 HP.

Rotačné obracače ZERO sa vyrábajú v prevedeniach štvorrotorový obracač a šesťrotorový obracač. Hydraulické sklápanie obracačov je samozrejmosťou pri skladaní a rozkladaní do prepravnej, alebo pracovnej polohy. Kolesá stroja môžu byť zaistené fixne, alebo sa v ťažkých terénoch môžu otáčať podľa potreby. Taktiež je zabezpečené bočné obracanie, t.j. kolesá je možné nastaviť pod uhlom a obracanie vykonávať aj blízkosti medzí, plotov a podobne.

Pracovný záber obracačov je od 4,5 m, pričom na každom rotore je umiestnených šesť ramien na ktorých sú pripevnené odolné pružinové prsty.. Rotačný obracač má fixný záves. Rotačné obracače sú veľmi výkonné a vyznačujú sa dlhou životnosťou a jednoduchou obsluhou.

logo HOFMAN

Video

Obracač ZERO HT-450

Obrázok 1 z 12

Technické parametre

TYP – ZERO HT-450H
Pripojenie fixný záves kat. I., II.
Pohon kardan
Pracovný záber (cm) 450
Prepravná šírka (cm) 250
Prepravná hĺbka (cm) 160
Prepravná výška (cm) 230
Počet rotorov 4
Počet ramien na rotore/na stroji 6/24
Počet kolies 4
Rozmer kolesa 15×6.00-6
Otáčky vývodového hriadeľa (ot./min.) 540
Hmotnosť stroja (kg) 370
Potrebný výkon traktora (HP) 25