Rotačné mulčovače M,MR,M2R – SIP SK s.r.o.

logo ZUPAN

Rotačné mulčovače M s pracovným záberom 0,98 m až 2,0 m sú určené najmä pre prácu v sadoch a vinohradoch. Majú výborné kopírovanie terénu, sú nízke, okrúhle (nepoškodzujú kmene a trsy), sú robustné s dlhou dobou životnosti, potrebujú malý výkon traktora a majú jednoduchú údržbu a obsluhu. Podľa typu majú 1, 2, resp. tri nože. Výšku strniska možno nastaviť od 2 do 10 cm podľa typu mulčovača.

Rotačné mulčovače MR majú rovnaké vlastnosti ako mulčovače M. Navyše majú bočnú kosu, ktorá sa pri náraze na prekážku odklopí a nepoškodí kmeň a tým zabezpečuje dokonalú údržbu aj pri kmeňoch a trsoch. Kosa je hnaná buď mechanicky, alebo hydraulicky. Pri hydraulike je možné nastaviť silu odklonu a rýchlosť posunu. Pracovný záber je 1,95 m a 2,30 m.

Rotačné mulčovače M2R sú v prevedení s dvomi bočnými kosami, ktorých nastavovaním pomocou hydraulického valca sa nastavuje pracovný záber. Taktiež sú vybavené dvomi prevodovkami, prednými pomocnými kolami a zadným valcom. Bočné kosy sú výškovo nastaviteľné. V štandardnom prevedení je možno tieto mulčovače pripojiť na traktor vpredu, alebo vzadu. Ako doplnkovú výbavu je možné na mulčovač doplniť 100 postrekovač s dvoma tryskami, ktoré na krajoch striekajú postrekový materiál. Pracovný záber je od 2,36 m do 2,90 m.                                                      

Technické parametre

15

16

17

pdfpdfpdf